Waterdichte, ademende 3-laags jas met ventilatieritsen en verstelbare Kap. Robuust en slijtvast, ideaal voor bergwandelen en technische tochten.
Waterdicht en ademend: Gemaakt van GORE-TEX ePE 3-laags materiaal met een waterkolom van 28,000 mm en een ademend vermogen van RET < 13 m².
Samenstelling materiaal | 100% RCPES |
Waterdicht | Ja |
Waterkolom (mm) | 28000 |
Ademend vermogen | RET<13 m² Pa/W |
Winddicht | Ja |
Waterbestendige ritsen | Ja |
Getapete naden | Volledig getapete naden |
Ademend | Ja |
Coating | Nee |
DWR-behandeling | Ja |
Isolerend | Nee |
Type membraan | Gore-Tex |
Aantal lagen | 3-laags |
Sluiting | Rits |
Reflecterende details | Nee |
Kap | Ja |
Verstelbare kap | Ja |
Afneembare kap | Nee |
Afsluiting mouwen | Velcro |
Aantal binnenzakken | 1 |
Aantal buitenzakken | 2 |
Duimlussen | Nee |
Ritsgarage | Nee |
Tweewegrits | Nee |
Ventilatieritsen onder de armen | Ja |
Verstelbare manchetten | Ja |
Geslacht | Heren |
Productcode | B12AE90501 |
Hoe was je waterdichte kleding?
Het allerbelangrijkste als je waterdichte kleding wast: gebruik een wasmiddel speciaal voor waterdichte kleding. Maak je outfit ook om de 3 wasbeurten terug waterafstotend met een impregneermiddel. In deze video tonen we je stap voor stap hoe je best te werk gaat!
“Tijdens mijn expeditie in Kirgizië kreeg ik alles voorgeschoteld: zon, regen, sneeuw en rukwinden op de gletsjer. De Seneca GORE-TEX 3L-jas was mijn schild. Hij voelde verrassend licht aan in mijn rugzak, maar eenmaal aan gaf hij me volledige bescherming tegen wind en water. Bij een stevige bui parelde het water er gewoon af, en zelfs in een sneeuwstorm bleef ik droog en warm.
Wat ik erg handig vond: de ruime kap past perfect over een helm en de grote zakken blijven toegankelijk, zelfs met een rugzak aan. Na regen droogde de stof bovendien razendsnel in de zon. De jas zit wat ruimer, waardoor ik veel bewegingsvrijheid had bij klimmen en wandelen.
Voor mij is dit een betrouwbare partner voor bergtochten, waar het weer van minuut tot minuut kan omslaan. Met deze jas durf ik zonder zorgen de bergen in te trekken.”