Mid season kortingen: tot -40% op fashion & kids
image link

Mid season kortingen: tot -40% op fashion & kids >

Sirius Staanlamp Asta Angel 2 Pcs Set

Dit product is tijdelijk niet beschikbaar.

true
One size

Alles over dit product

Eigenschappen
Eigenschappen

Afmetingen

Afmetingen (cm)
12.5 x ? 11.5

Overige kenmerken

Productcode
J48A3D0024
Omschrijving
Omschrijving

Productomschrijving

Sirius is in 1971 opgericht als een Deens designhuis gespecialiseerd in sfeerlicht en prachtige decoratieve verlichting. De kern van Sirius is het vermogen om die speciale en gezellige sfeer te creëren en vreugde te brengen voor zowel binnen- als buitenhuis, jaar in jaar uit en voor ieders huis. Bovendien is het voor Sirius belangrijk dat de producten mooi zijn en sfeer brengen in het leven, maar dat de functionaliteit en kwaliteit niet verloren mag gaan.

Technische eigenschappen

  • Exclusief batterijen (2 x AA)
  • Voor binnenshuis
Reviews (3)
Reviews

Klantreviews (3)

Jouw mening telt
Geschreven door Nele, 06/12/2023

leuke engeltjes

  • Geeft veel licht
  • Geen minpunten
Geschreven door katrien, 22/01/2023

Mooi in elk interieur

  • Heel mooi, stijlvol sfeerlicht. Gekocht als geschenk voor iemand die er heel blij mee was. Ga het voor mezelf ook kopen. Prijs is OK
  • geen
Geschreven door Leo, 05/01/2023

Geschenkje

  • Leuk hebbeding als decoratie toch inmijn ogen.
  • De persoon voor wie het bedoeld was, was niet erg geïnteresseerd.

Cookie-instellingen voor de beste online A.S.Adventure-ervaring

A.S.Adventure maakt gebruik van marketing, analytische en functionele cookies en vergelijkbare technologieën. Ook derden en sociale netwerken kunnen cookies plaatsen via onze website. Als je op “accepteren” klikt, ga je hiermee akkoord. Je kan voorkeuren ook wijzigen en wij slaan jouw keuze twee jaar op. Direct je keuze wijzigen? Dat kan via de cookie policy button onderaan alle pagina's.