Sirius Staanlamp Asta Angel 2 Pcs Set
Dit product is tijdelijk niet beschikbaar.
true
Alternatieven
Alles over dit product
Eigenschappen
Eigenschappen
Afmetingen
Afmetingen (cm) | 12.5 x ? 11.5 |
Overige kenmerken
Productcode | J48A3D0024 |
Omschrijving
Omschrijving
Productomschrijving
Sirius is in 1971 opgericht als een Deens designhuis gespecialiseerd in sfeerlicht en prachtige decoratieve verlichting. De kern van Sirius is het vermogen om die speciale en gezellige sfeer te creëren en vreugde te brengen voor zowel binnen- als buitenhuis, jaar in jaar uit en voor ieders huis. Bovendien is het voor Sirius belangrijk dat de producten mooi zijn en sfeer brengen in het leven, maar dat de functionaliteit en kwaliteit niet verloren mag gaan.
Technische eigenschappen
- Exclusief batterijen (2 x AA)
- Voor binnenshuis
Reviews (3)
Reviews
Klantreviews (3)
Jouw mening telt
Geschreven door Nele, 06/12/2023
leuke engeltjes
- Geeft veel licht
- Geen minpunten
Geschreven door katrien, 22/01/2023
Mooi in elk interieur
- Heel mooi, stijlvol sfeerlicht. Gekocht als geschenk voor iemand die er heel blij mee was. Ga het voor mezelf ook kopen. Prijs is OK
- geen
Geschreven door Leo, 05/01/2023
Geschenkje
- Leuk hebbeding als decoratie toch inmijn ogen.
- De persoon voor wie het bedoeld was, was niet erg geïnteresseerd.
Cookie-instellingen voor de beste online A.S.Adventure-ervaring
A.S.Adventure maakt gebruik van marketing, analytische en functionele cookies en vergelijkbare technologieën. Ook derden en sociale netwerken kunnen cookies plaatsen via onze website. Als je op “accepteren” klikt, ga je hiermee akkoord. Je kan voorkeuren ook wijzigen en wij slaan jouw keuze twee jaar op. Direct je keuze wijzigen? Dat kan via de cookie policy button onderaan alle pagina's.