basket.timer.attention

basket.timer.time.is.running.out

Welkom op onze fashionably late shopping night!

Kom jij ook genieten van 15% korting op onze fashioncollecties?

Op donderdag 9 maart ontvangen we je graag van 15 tot 20 uur in een van de volgende A.S.Adventure Stores:

 

Schrijf je in door een mailtje te sturen naar de winkel van jouw keuze!

 

Wijnegem aswijnegem@asadventure.com

Zaventemasnossegem@asadventure.com

Olenasolen@asadventure.com

Mechelen asmechelen@asadventure.com

Lochristi aslochrist@asadventure.com

Schotenasschoten@asadventure.com

Dendermondeasdendermonde@asadventure.com

Genkasgenk@asadventure.com

Wilrijkaswilrijk@asadventure.com

      Sint-Joris-Wingeasstjoriswinge@asadventure.com

Lieraslier@asadventure.com

Bruggeasbrugge@asadventure.com

St.-Denijs-Westremasgent@asadventure.com

Harelbekeaskortrijk@asadventure.com

Howaldasluxemburg@asadventure.com

Drogenbosasdrogenbos@asadventure.com

Wavreaswavre@asadventure.com

Meiseasmeise@asadventure.com

Nivellesasnivelles@asadventure.com

Hognoulashognoul@asadventure.com

MonsA.S.Mons@asadventure.com

PommerlochA.S.Pommerloch@asadventure.com

TournaiA.S.Tournai@asadventure.com

 

Tot dan!